twitter

Τρίτη 22 Μαΐου 2012

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών - Καμπανιακός 0 - 4

Ισόπαλο, χωρίς τέρματα, ολοκληρώθηκε το α' ημίχρονο στα Γιαννιτσά ανάμεσα στον τοπικό ΠΑΟΚ και τον Καμπανιακό το απόγευμα της περασμένης Κυριακής.
Στο β' ημίχρονο ωστόσο η κατάσταση άλλαξε ριζικά και ο Καμπανιακός πήρε τα ινία της αναμέτρησης, επικρατώντας άνετα με σκορ 0-4. Στο 50' της αναμέτρησης ο Υψηλός άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο Τρικαλινός διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Στο 70' ξανά ο Υψηλός βρήκε δίχτυα για τον Καμπανιακό, γράφοντας το 0-3, ενώ το τελικό 0-4 διαμόρφωσε ο Δημητριάδης στο 88'.

ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: Σιδώρης, Ζαχαριάδης (66 Καμτσίκης), Καλαϊτζής Σ., Κουτούδης, Ιωαννίδης, Καλαϊτζής Μ. (70 Χορτομάλης), Νταλής, Κηλίκης, Σιδηρόπουλος, Χαρμάνας, Κογκολούδης (55 Πετρίδης)

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Παππάς, Τανούρκας (78 Γιάνγκος), Τρικαλινός, Γκόλτσης, Μεσιάρης, Γερόπουλος, Υψηλός, Κοσμίδης (61 Βογιατζής), Παπαγαθονίκου, Σκόρδας, Δημητριάδης